O nas

Biuro Tlumaczen EXACTLO swiadczy uslugi w zakresie tlumaczen pisemnych i ustnych w jezykach europejskich oraz pozaeuropejskich. Wspólpracujemy z wieloma wysokiej klasy specjalistami z róznych dziedzin i native-speakerami z calego swiata. Misją naszej firmy dostarczanie uslug na wysokim poziomie w przystepnej cenie. Naszym priorytetem jest wysoka jakosc tlumaczen oraz krótkie terminy realizacji. Kazde tlumaczenie poddawane jest procesowi weryfikacji, którego celem jest zapewnienie poprawnosci jezykowej i merytorycznej tlumaczonych tekstów oraz wlasciwej dla kazdego klienta terminologii. Oprócz wykonywania tlumaczeń przysięgłych, mamy w ofercie równiez uwierzytelnienie gotowych tlumaczeń. Nasze zlecenia realizujemy w calej Polsce. Zapraszamy do wspólpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Jakość

Jakość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

terminowość

terminowość

Pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces na rynku międzynarodowym

Polityka bezpieczeństwa

 

Biuro tłumaczeń Exactlo wdrożyło procedury bezpieczeństwa przechowywania i przesyłania powierzonych nam dokumentów, poufnych danych oraz danych osobowych naszych klientów tak aby osoby trzecie nie miały do nich dostępu.  Każdy tłumacz lub podwykonawca, z którym współpracujemy podpisuje z nami obligatoryjną klauzulę o nieujawnianiu informacji poufnych, która mają na celu ochronę tajemnic naszych klientów.

Polityka bezpieczeństwa

Dokumenty takie jak umowy, materiały marketingowe, strony internetowe często tłumaczone są na kilkanaście języków jednocześnie. Duża baza tłumaczy umożliwia firmie terminową realizację projektów wielojęzycznych w różnych kombinacjach językowych. Realizacja każdego projektu nadzorowana jest przez Project Managera, który zgodnie z wytyczonymi procedurami koordynuje pracę tłumaczy i korektorów i dba o terminowość, spójność językową dokumentów i bezpieczeństwo danych. Biuro tlumaczen Exactlo dziala zgodnie z Norma PN-EN 15038, która określa wymagania odnośnie jakości świadczenia usług tłumaczeniowych.

Biuro tlumaczeń Exactlo działa zgodnie z Normą PN-EN 15038, która określa wymagania odnośnie jakośsci świadczenia usług tłumaczeniowych.

Tłumaczenia Przysięgłe

Akty małżeństwa, dyplomy, zaświadczenia, certyfikaty, dyplomy, dowody rejestracyjne

Tłumaczenia Finansowe

Umowy, faktury, wyciągi, sprawozdania, dokumenty, bilanse, umowy o pracę, dokumenty podatkowe

Tłumaczenia Prawnicze

Wyroki sądowe, akty praw, orzeczenia, dokumenty rejestracyjne,

Tłumaczenia Techniczne

Instrukcje obsługi, gwarancje, patenty, umowy sprzedarzy, opisy aparatury

Tłumaczenia Medyczne

zaświadczenia medyczne, wyniki badań, publikacje naukowe, artykuły prasowe, epikryzy, wypisy ze szpitala, umowy

Tłumaczenia Ustne

Rozmowy, szkolenia, negocjacje handlowe w kraju i za granicą, konferencyjne, wykłady, przemówienia

Korekta I Redagowanie

Książki, czasopisma dokumenty pisma urzędowe CV, listy motywacyjne ulotki katalogi, biuletyny prace naukowe

Skład I Łamanie Tekstu

Opracowanie graficzne publikacji, skład i łamanie książek, katalogów, czasopism, raportów,