O nas

Firma Exactlo weszła na rynek w 2015 roku. Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy, wśród których znajduje się wielu specjalistów z różnych dziedzin. Stworzyliśmy i stale dostosowujemy naszą ofertę dzięki której udaje się nam sprostać wymogom nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Dzięki wyskiej jakości usług pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces na rynku międzynarodowym.

Jakość

Jakość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

terminowość

terminowość

Pomagamy ci osiągnąć sukces na rynku międzynarodowym

Dokumenty takie jak umowy, materiały marketingowe, strony internetowe często tłumaczone są na kilkanaście języków jednocześnie. Duża baza tłumaczy umożliwia firmie terminową realizację projektów wielojęzycznych w różnych kombinacjach językowych. Realizacja każdego projektu nadzorowana jest przez Project Managera, który zgodnie z wytyczonymi procedurami koordynuje pracę tłumaczy i korektorów i dba o terminowość, spójność językową dokumentów i bezpieczeństwo danych. Biuro tlumaczen Exactlo dziala zgodnie z Norma PN-EN 15038, która określa wymagania odnośnie jakości świadczenia usług tłumaczeniowych.

Polityka bezpieczeństwa

 

Biuro tłumaczeń Exactlo wdrożyło procedury bezpieczeństwa przechowywania i przesyłania powierzonych nam dokumentów, poufnych danych oraz danych osobowych naszych klientów tak aby osoby trzecie nie miały do nich dostępu.  Każdy tłumacz lub podwykonawca, z którym współpracujemy podpisuje z nami obligatoryjną klauzulę o nieujawnianiu informacji poufnych, która mają na celu ochronę tajemnic naszych klientów.

Polityka bezpieczeństwa

Biuro tlumaczeń Exactlo działa zgodnie z Normą PN-EN 15038, która określa wymagania odnośnie jakośsci świadczenia usług tłumaczeniowych.